Quote:
Originally posted by lx5091
$250 a pop is expensive and I don't think I'd rack up enough jumps in my life to get certified! gotta try it though....i just gotta
|
No, it's only $250 the first time you go because you have to go through a training class. Actually, they have a package deal where you can pay for all your first six/eight jumps for like $500 or something. That's what I did. I just bought the package deal.